Production Graduate

  • Prievidza
  • Potravinářství
  • Práca na plný úväzok
  • Pro mladé

Mám záujem o pozíciu

Rok 1875 je spätý so vznikom závodu CARPATHIA Prievidza. V tom čase ešte nikto netušil, že o pár rokov neskôr bude práve na tomto mieste uvedená do prevádzky prvá linka na dehydrované kulinárske výrobky. V súčasnosti tvoria hlavné portfólio závodu polievky, bujóny aj hotové jedlá ukryté pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Závod nachádzajúci sa v Prievidzi je dnes jedným z najväčších výrobcov potravín na Slovensku. Presvedčiť sa o tom môžete na vlastné oči. Začnite tak pracovať pre Nestlé hneď teraz.

NESTLÉ GRADUATE PROGRAM

Chcete využiť svoje znalosti získané v škole a zároveň odštartovať kariéru v najväčšej potravinárskej spoločnosti na svete? Pokiaľ áno, tak je program NESTLÉ GRADUATE práve pre Vás.

Nestlé Graduate Program je dvojročný program, pri ktorom si vyskúšate niekoľko rôznych pozícií vo výrobnom závode. Naučíte sa viesť ľudí a neskôr z Vás môže byť ideálny a schopný manažér v našej spoločnosti. Graduate program je určený pre absolventov vysokých škôl do 2 rokov od ukončenia štúdia. Po úspešnom ukončení Graduate programu získa absolvent pozíciu špecialistu alebo riadiaceho zamestnanca vo výrobe v jednom z našich výrobných závodov.

ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE:

- zber, zaznamenávanie údajov do interného informačného systému a vyhodnocovanie výsledkov,
- tvorba štandardov pre výrobu a údržbu
- podpora pri každodennom vedení výrobných zamestnancov, plánovanie zamestnancov s ohľadom výrobné plány,
- plánovanie preventívnej údržby, objednávanie náhradných dielov, komunikácia s dodávateľmi celosvetovo
- participácia na nových projektoch vo výrobe
- účasť na výrobných plánovacích mítingoch,
- postupné učenie vedenia ľudí, motivácia a rozvoj výrobných zamestnancov, školiace aktivity

Miesto výkonu práce: Prievidza, s prípadným služobnými cestami do iných Nestlé závodov.

Nezaujalo Vás to? Nevadí, hľadajte ďalšie zaujímavé pozície na www.karieravnestle.sk
Zaujalo Vás to? Čítajte ďalej!

HODÍTE SA K NÁM, POKIAĽ MÁTE:

- VŠ potravinárskeho, technologického, technického, logistického odboru
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom, na úrovni min. B2
- výbornú znalosť Microsoft programov (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint), SAP výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B – ste aktívny vodič
- ste tímový hráč, nechýba Vám odvaha konať a samostatne viete priniesť nápady a riešenia problémov
- Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného zamestnanca, ktorý má chuť učiť sa nové veci, rozvíjať sa a neustále zlepšovať, dokáže sa prispôsobovať zmenám, otvorene komunikovať, riešiť problémy a nehľadať výhovorky
- Hľadáme zamestnanca schopného zvládať stresové situácie, ktorým sa v práci nevyhneme a hlavne hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- 5 dní dovolenky navyše (tzv. flexi dni)
- Základný plat 1200,- EUR
- Ročný bonus vo výške 10% ročnej mzdy
- Referrál program (odmena za nábor) – až 740,- EUR
- Stravovanie za dotovanú cenu, nápoje na pracovisku zdarma
- Podpora vzdelávacích aktivít
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Výlety, kultúrne a spoločenské spoločenské akcie

Po odpracovaní 6 mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu – až 360,- EUR za 2 roky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – až 35,- EUR mesačne
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu – až 500,- EUR
- Odmena darcom krvi – až 300,- EUR
- Nevyhnutná sociálna výpomoc
- Návratné bezúročné pôžičky – až 1500,- EUR

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s Vami stretneme osobne.

Tešíme sa na Vás!

Kontakt

Nestlé Slovensko, s.r.o.
Telefón: +421 915 995 457

Jak v Nestlé probíhá nábor?

Chcete v Nestlé zúročit své zkušenosti? Pošlete nám životopis a pojďme společně zjistit, kde bychom nejlépe využili vaši expertízu. Znalosti a praxe jsou důležité, stejně významná je ale vaše motivace a osobní nastavení. Pracujeme jako jeden tým, a to bez společných hodnot nejde.

1
Dejte nám o sobě vědět.
2
Po telefonu si vyjasníme vaše zkušenosti a očekávání.
3
Seznámíme se na osobním pohovoru.
4
A pak už jen rozhodnutí, jestli se k sobě hodíme.
189
je počet zemí, ve kterých má Nestlé své zastoupení.
2800
je počet zaměstnanců v České republice a na Slovensku.
4
je počet továren v České republice a na Slovensku.
60
je počet značek výrobků Nestlé v České republice a na Slovensku.