Nespresso Specialista zákaznického servisu

  • Mezi vodami 2035/31, 143 00  Praha-Modřany, Česká republika
  • Zákaznický servis
  • Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Pro mladé, Pro profesionály

Na počátku společnosti Nespresso byl jednoduchý nápad: dát každému možnost vytvořit perfektní šálek kávy – tak jako zkušený barista. Od svého počátku v roce 1986 změnilo Nespresso milionům lidí požitek z kávy. Dnes je společnost Nespresso, se sídlem ve švýcarském Lausanne, přítomna v 82 zemích a má více než 13900 zaměstnanců. Více informací naleznete na firemních stránkách: www.nestle-nespresso.com.
Nabízíme dynamickou kariéru v přátelském, mezinárodním prostředí, kde výsledky Vaší práce budou přímo ovlivňovat výsledky společnosti.

Proč Nespresso?
• Jsme jedna z nejrychleji rostoucích globálních potravinářských značek
• Našim zaměstnancům nabízíme tréninkový rozvoj, kariérní příležitosti a mezinárodní i mezioborovou mobilitu
• Můžete se s námi podílet na nabídce skvělého požitku z kávy naším zákazníkům, ať už jsou kdekoli!

Popis pozice

Do našeho týmu podpory zákazníků hledáme usměvavé coffee specialisty, kteří mají chuť spolu s námi poskytnout zákazníkovi prvotřídní servis a provést ho celou nabídkou našich produktů.

Na této pozici budete
• komunikovat se stávajícími členy Nespresso po telefonu, emailem nebo přes sociální média
• přijímat a zpracovávat objednávky zákazníků
• informovat zákazníky o našich produktech a službách
• doporučovat zákazníkům druhy kávy, kávovary a příslušenství vyhovující požadavkům zákazníka
• spravovat zákaznickou databázi, pomáhat novým členům s registrací
• řešit požadavky zákazníků k jejich spokojenosti
• podporovat celý tým v administrativě

a to vše u výborného šálku kávy!

Hledáme právě Vás, pokud

• sdílíte nadšení pro prémiovou značku
• máte zaměření na zákazníka
• vás baví komunikovat
• máte zkušenosti s prodejem nebo ze zákaznického/call centra (výhodou)
• se nebojíte občas mluvit anglicky
• máte týmového ducha a chuť na sobě dál pracovat.

Samozřejmostí je u nás

• práce v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti
• pečlivé zaškolení a možnosti dalšího rozvoje
• motivující prodejní bonus
• 5 týdnů dovolené a 2 flexi dny navíc,
• stravování ve firemní restauraci
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• slevy na všechny firemní výrobky/služby

… a mnoho dalších výhod!

Kontakt

Nestlé Česko s.r.o.
Dana Hricišin

Jak v Nestlé probíhá nábor?

Chcete v Nestlé zúročit své zkušenosti? Pošlete nám životopis a pojďme společně zjistit, kde bychom nejlépe využili vaši expertízu. Znalosti a praxe jsou důležité, stejně významná je ale vaše motivace a osobní nastavení. Pracujeme jako jeden tým, a to bez společných hodnot nejde.

1
Dejte nám o sobě vědět.
2
Po telefonu si vyjasníme vaše zkušenosti a očekávání.
3
Seznámíme se na osobním pohovoru.
4
A pak už jen rozhodnutí, jestli se k sobě hodíme.
189
je počet zemí, ve kterých má Nestlé své zastoupení.
2800
je počet zaměstnanců v České republice a na Slovensku.
3
je počet továren v České republice a na Slovensku.
60
je počet značek výrobků Nestlé v České republice a na Slovensku.