Nevíte, na jakou pozici známého doporučit? Pošlete jeho CV!

  • Mezi vodami 2035/31, 143 00  Praha-Modřany, Česká republika
  • Administrativa, Bezpečnost práce, E-commerce, Elektrotechnika, Engineering, Farmacie, Finance, Chemický průmysl, IT, Kvalita, kontrola jakosti, Marketing, media, PR, Nákup, Personalistika, HR, Potravinářství, Právní služby, Prodej a obchod, Supply Chain, Výroba, Výzkum a vývoj, Zákaznický servis
  • Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Pro mladé, Bez bariér, Pro profesionály, Ve výrobě

Mám zájem o pozici

Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Domov nacházíme ve 189 zemích světa, kde zaměstnáváme 328 000 zaměstnanců. Naším posláním je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nabízíme široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek.

Pokud nevíte, na jakou pozici známého doporučit, vůbec to nevadí! Budeme rádi, když nám sem pošlete jeho CV a my si ho zařadíme do databáze vhodných kandidátů a v případě potřeby jej budeme kontaktovat. Budeme rádi, když zmíníte alespoň oblast, o kterou má váš známý zájem (např. Sales, Marketing, Supply Chain, IT, HR, FICO apod.)

Děkujeme za Vaše doporučení!

Kontakt

Nestlé Česko s.r.o.
Michaela Hanková

Jak v Nestlé probíhá nábor?

Chcete v Nestlé zúročit své zkušenosti? Pošlete nám životopis a pojďme společně zjistit, kde bychom nejlépe využili vaši expertízu. Znalosti a praxe jsou důležité, stejně významná je ale vaše motivace a osobní nastavení. Pracujeme jako jeden tým, a to bez společných hodnot nejde.

1
Dejte nám o sobě vědět.
2
Po telefonu si vyjasníme vaše zkušenosti a očekávání.
3
Seznámíme se na osobním pohovoru.
4
A pak už jen rozhodnutí, jestli se k sobě hodíme.
189
je počet zemí, ve kterých má Nestlé své zastoupení.
2800
je počet zaměstnanců v České republice a na Slovensku.
4
je počet továren v České republice a na Slovensku.
60
je počet značek výrobků Nestlé v České republice a na Slovensku.